0 554 393 18 70
Sepetinizde 0 Adet Ürün bulunmaktadır.
264-yazicilar-g1-ogutucu-makinesi-g1-g1.jpg
BAŞLIK

YAZICILAR G1 ÖĞÜTÜCÜ MAKİNESİ

ADET - +
ÜRÜN KODU G1
STOK MİKTARI VAR
ÜRÜN FİYATI %15
indirim
3.319,46
2.821,54
*Fiyatlara K.D.V Dahildir
ÜRÜN BİLGİSİ
PAYLAŞ

Mükemmel oyuncu

 

Rakipsiz performans ile mükemmel sonuçlar alacaksınız. Yüksek hızlı motor sayesinde işlediğiniz ürün ısınıp bozulmadan, işinizi bitireceksiniz. Makinayı çalıştırma süresini değiştirerek ürünün iriliğini kontrol edebilirsiniz. Daha ince ürün elde etmek için, makinayı çalıştırmaya devam edilir.


Ürün yağını kusmaz. Mükemmel lezzet ve kurulukta toz elde edilir. Örneğin cevizi toz haline getirirken, yüksek hızlarda işlem yapmazsanız; ceviz yağını kusarak yaş ve acı bir toz elde edersiniz. G1 Öğütücü ile kuru bir toz elde edersiniz. Ürünün yağı içinde saklı kalır, kaliteli ürün budur.

 

Çok Amaçlı

 

G1 Öğütücü laboratuvarlarda, kontrol ofislerinde ve benzer yerlerde yoğun olarak tercih edilir. Hapları, yaprakları ve diğer malzemeyi ince toz haline getirerek inceleme ve daha ileri işlemlere tabi tutabilirsiniz.


Ceviz, fındık, fıstık, antep fıstığı, kurutulmuş yapraklar, tarçın çubukları, karabiber, kurutulmuş kırmızı biberi öğütmeye ilaveten; pudra şekeri ve mısır unu yapabilirsiniz.

 

Güvenlik Standartları

 

Kullanıcı (oparatör) güvenliği en üst düzeydedir. Eğer hazne ve hazne kapağının yerinde olduğu tespit edilmezse, makine çalışmaya başlamaz. Kapak ve haznenin yerinde olduğunu kontrol eden sensörler ile güvenlik sağlanır. Bu sayede işletmeniz ve çalışanlarınız iş kazası risklerine karşı korunmuş olur.

5 lt.

 

Ürüne ait yorum bulunamadı.
Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.