EMP.500-380-SDF Full Set Altı Bulaşık Makinesi Dijital Kontrollü 380V 500 Tabak
EMP.500-380-SDF
%47
Havale Fiyatı: 82.491
VAR
Favorilere Ekle
  • Fırsat
  • 24 Ay Garanti
  • 4 iş günü içinde kargoda
- 60/90/120/180 saniye olmak üzere 4 farklı program.
- Drenaj pompası standart.
- Ekonomik su, deterjan ve enerji tüketimi.
- Basket ölçüleri 500x500 mm.
- Maksimum tabak çapı: 320 mm
- Paslanmaz çelik rezistanslar.
- Manyetik kapak güvenlik sensörü
- Paslanmaz çelik gövde
- Yıkama suyu sıcaklığı 55-60°C
- Durulama suyu sıcaklığı 80-85°C
- Motor gücü: 0.55 kW 2800 D/Dk.
- Yıkama tankı ısıtıcı gücü: 2.5 kW.
- Durulama boyler ısıtıcı gücü: 5 kW.
EMP.500-SDF - EMP.500-380-SDF
- Deterjan ve Parlatıcı Pompalı
- Makine toplam gücü: 8 kW/220V
EMP.500-380-SD - EMP.500-380-SDF
- Makine toplam gücü: 8 kW/380V
Dijital Kontrol Panosu
- 2.4 inç renkli ekran.
- Aydınlatmalı dokunmatik kontrol panosu.
- Yıkama ve durulama kontrolü.
- Su tahliye kontrolü.
- Boyler ve tank sıcaklığını ayrı ayrı kontrol etme özelliği.
- Su geçirmez ön panel.
Kod Ürün Adı Ebatlar
mm
Ağırlık
kg
Net
m3
Kapasite
tabak / saat
a b c
EMP.500-SD Set Altı Bulaşık Makinesi Dijital Kontrollü 220V 590x700x820 64 0.33 500
EMP.500-380-SD Set Altı Bulaşık Makinesi Dijital Kontrollü 380V 590x700x820 64 0.33 500
EMP.500-SDF Full Set Altı Bulaşık Makinesi Dijital Kontrollü 220V 590x700x820 64 0.33 500
EMP.500-380-SDF Full Set Altı Bulaşık Makinesi Dijital Kontrollü 380V 590x700x820 64 0.33 500