EMP.500-380 Set Altı Bulaşık Makinası 380V
EMP.500-380
%47
Havale Fiyatı: 68.715
VAR
Favorilere Ekle
  • Fırsat
  • Hızlı Kargo
  • 24 Ay Garanti
  • 4 iş günü içinde kargoda
- 90/120/180 saniye olmak üzere 3 farklı program.
- Drenaj pompası standart.
- Ekonomik su, deterjan ve enerji tüketimi.
- Basket ölçüleri 500x500 mm.
- Maksimum tabak çapı: 320 mm
- Paslanmaz çelik rezistanslar.
- Manyetik kapak güvenlik sensörü
- Paslanmaz çelik gövde
- Yıkama suyu sıcaklığı 55-60°C
- Durulama suyu sıcaklığı 80-85°C
- Motor gücü: 0.55 kW 2800 D/Dk.
- Yıkama tankı ısıtıcı gücü: 2.5 kW.
- Durulama boyler ısıtıcı gücü: 5 kW.
EMP.500-F - EMP.500-380-F
- Deterjan ve Parlatıcı Pompalı
Kod Ürün Adı Ebatlar
mm
Ağırlık
kg
Net
m3
Kapasite
tabak/saat
a b c
EMP.500 Set Altı Bulaşık Makinesi 220V 590x700x820 64 0.33 500
EMP.500-380 Set Altı Bulaşık Makinesi 380V 590x700x820 64 0.33 500
EMP.500-F Full Set Altı Bulaşık Makinesi 220V 590x700x820 64 0.33 500
EMP.500-380-F Full Set Altı Bulaşık Makinesi 380V 590x700x820 64 0.33 500